Formacionet e mundshme të supersfidës PSG-Man City (FOTO LAJM)

Nesër në mbrëmje, (e martë) do të luhet supersfida mes PSG dhe Man City për Grupin A të fazës së grupeve në Champions League.

PSG vjen pas barazimit zhgënjyes 1-1 ndaj ndaj Club Brugge dy javë më parë, ndërsa Man City pas fitores 6-3 ndaj Leipzig.

Ndërkohë, Messi pritet ta nisë nga fillimi sfidën.

Në foton më poshtë gjeni dhe formacionet e mundshme të supersfidës. /albeu.com/


Shtuar 27.09.2021 21:24

Tags: ,