Formacionet e mundshme/Inter pa Correan, për Juventusin jashtë Kean dhe Rabiot(FOTO LAJM)

E diela e shumëpritur për të gjithë fansat e futbollit erdhi.

Sot do të ketë shumë sfida të rëndësishme dhe një nga këto është Inter-Juventus.

Meazza sot në mbrëmje do të jetë I mbushur me një kapacitet prej 57 mijë vendesh pasi kjo ndeshje për tifozët “zikaltër” është një ndeshje “karakteri”.

Sipas “SportMediaset.it” këto do të jenë formacionet e mundshme./albeu.com


Shtuar 24.10.2021 09:43