Eva Murati tregon se nuk ka provuar ndonjeherë drogë dhe ka një arsye (FOTO LAJM)

Eva Murati është një ndër gazetaret sportive më me emër në vend. Prezantuesja  bukuroshe ka tërhequr gjithmonë vëmendjen, por asnjëherë me skandale. Për shembull, askujt nuk do i shkonte në mendje që moderatorja do të konsumonte drogë. Është e vërtetë, ajo nuk e ka provuar kurrë dhe këtë e ka konfirmuar vetë.

Eva ka ndarë në InstaStory një moment të shkurtër nga filmi i vitit 2000 “Requiem for a dream” me aktorët të shtruar në spital.

“Një nga filmat e mi më të preferuar dhe arsyeja pse kurrë nuk kam provuar drogë,” shkruan prezantuesja duke theksuar dhe motivin pse nuk ka marrë asnjëherë lëndë narkotike.

Kujtojmë se pak kohë më parë, Eva arriti një sukses në karrierën e saj pasi u ftua në emisionin e njohur italian “Tiki Taka”.

Shtuar 21.05.2021 11:47