EUROPA LEAGUE/ Këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme

Pas Champions League, është momenti i kompeticionit të dytë më të rëndësishëm për klube në Evropë.

Padyshim që të gjithë vëmendjen do ta marri sfida e cila do të luhet në “San Siro”, ajo  mes Milanit dhe Manchester United. /albeu.com/

Më poshtë do të gjeni të gjitha përballjet e ditë së sotme:


Shtuar 18.03.2021 10:19