Ndeshja me Shqipërinë, ky pritet të jetë formacioni i “tre luanëve”

Kombëtarja e Anglisë gjatë ditës së sotme pritet të bëjë publike listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet e marsit.

Në konferencën e trajnerit Southgate që pritet të mbahet sot do të zbulohen emrat e afruar për ndeshjet me San Marinon, Shqipërinë dhe Poloninë.

Ende pa dalë lista, mediat angleze kanë parashikuar formacionin e Southgatë për këto tre ndeshje.

Kujtojmë që takimi mes Shqipërisë dhe Anglisë luhet me 28 mars në “Air Albania”. /alebu.com/


Shtuar 18.03.2021 10:15