EURO 2020/ Mbyllet në barazim pa gola pjesa e parë mes Anglisë dhe Gjermanisë.

 

Kanë përfunduar 45 minutat e para mes Anglisë dhe Gjermanisë në sfidën  e vlefshme për fazën e 1/8 të Euro 2020.

Të dyja skuadrat janë treguar shumë të kujdesshme duke bërë një lojë më tepër në mesfushë.

“Panzerat” kanë arritur të mbulojnë majft mirë yllin e Anglisë, Harry Kane i cili ra shumë pak në kontakt me topin.

Pritet që në pjesën e dytë skuadrat të hapen më tepër për të kërkuar  golin./albeu.com/


Shtuar 29.06.2021 18:49