EURO 2020/ Gola dhe spektakël në 45 minutat e para mes Portugalisë dhe Gjermanisë, “panzerat”  në avantazh (VIDEO)

 

Janë mbyllur 45 minutat e para mes Portugalisë dhe Gjermanisë.

“Panzerat” kryesojme me rezultatin e ngushtë 1-2 i cili ershi me përmbysje brenda 5 minutash.

Ishte Portugalia ajo që e zhbllokoi rezultatin në minutën e 15’ me Ronaldon, por Gjermania arriti të shënonte dy herë në të 37’ dhe 39’. /albeu.com/

Shtuar 19.06.2021 18:50