Erjona Sulejmani: Historia me Bascianon tashmë ka mbaruar, ai më shkatërroi

Ish-gruaja e Dlerim Demailit, Erjona Sulejmani i ka dhënë fund lidhjes me Alessandro Basciano, marrë nga Corriere dello Sport.

Të dy kishin ishin lidhur në qershorin e kaluar, duke postuar në Instagram një seri fotografish romantike.

Me fundin e verës, megjithatë, kjo ndjenjë që dukej aq e fortë gjithashtu u zbeh.

Amedeo Venza, ndikuesi dhe miku i Basciano-s, komunikoi ndarjen.

Kush është Alessandro Basciano?

Alessandro Basciano nuk është i huaj për adhuruesit e TV. Ish i dashuri i Erjona Sulejmanit tani është 32 vjeç dhe një tregtar makinash.

Basciano është një mik i madh i Jack Vanore dhe ka një djalë, Nicolo, të cilin e kishte pesë vjet më parë nga një lidhje e mëparshme. Erjona Sulejmani është gjithashtu nënë: në vitin 2015 ajo kishte Luanin e vogël nga ish-burri i saj. /albeu.com/


Shtuar 6.09.2021 15:59