Eriksen vijon stërvitjen te ekipi zvicerian, realizon supergol (VIDEO)

Mesfushori danez vazhdon të stërvitet në fushën e Chiasso-s dhe tregon edhe një herë të gjitha cilësitë e tij.

Ai ka realizoi një supergol. Ai pritet të firmosë me skuadrën e cila militon në ligën e dytë zviceriane. /albeu.com/


Shtuar 11.01.2022 20:45