Edin Dzeko lojtari i muajit tetor (FOTO LAJM)

Boshnjaku Edin Dzeko është shpallur lojtari i muajit tetor për ekipin e Inter-it.

Sulmuesi i Interit ka realizuar 6 ndeshje në tetor ku ka shënuar 3 gola dhe ka asistuar 1. Çmimin e ka dhënë kompania e njohur “LENOVO”.

Interi bëri një sondazh në “Twitter” ku fitues doli Perisic por nga votimet në “Instagram” të cilat do të vendosnin nga klubi zikaltër se cili do të merrte çmiminnë mënyrë zyrtare rezultoi sulmuesi Dzeko./h.ll/albeu.com


Shtuar 5.11.2021 15:18

Tags: ,