E pabesueshme nga Brazili: Lojtari dhunon dhe e lë pa ndjenja gjyqtarin, arrestohet në fushë (VIDEO)

Në Brazil ka ndodhur një cmenduri e vërtetë. Gjatë një ndeshje amatore mes  Guardani-Sao Paolo, lojtari i Sao Paolo, Uilliam Ribero, ka dhunuar arbitrin duke e lënë pa ndjenja në fushë.

Pas kësaj ngjarje arbitri u transportua menjëherë në spital, ndërsa lojtari u arrestua nga policia.

Ndërkohë, sa i përket takimit kjo ndeshje u shty për një datë tjetër. /albeu.com/