E kishte fiksim që te Juventusi, Fabio Paratici synon yllin e Man United

Sipas Express, Tottenhami me drejtor sportiv, Fabio Paratici po synon Anthony Martial.

Francezi i pëlqen dejtorit italian, maje  ishte përpjekur ta sillte në Torino kur ishte drejtor i Juventusit.

Sulmi i mbipopulluar te Man United, por dhe ardhja e CR7 i cili po luan në qëndër ka detyruar francezin të qëndrojë në stol. /albeu.com/


Shtuar 23.09.2021 15:36