Nuk ka fitues, supersfida shkon në shtesa (VIDEO)

Ndeshja mes Italisë dhe Anglisë shkon në shtesa.

Golat u realizuan nga Shaw në minutën e 2′  dhe Bonucci 67′ duke e mbyllur supersfidën në 1-1.

Pjesa e dytë kaloi me një dominim të Italisë si me posedim si me numrin e rasteve të krijuara.

Ndërkohë, tani kemi 2 shtesa me nga 15 minuta secila. /albeu.com/


Shtuar 11.07.2021 22:57