Man United zyrtarizon Ronaldon (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo është futbollisti më i ri i Man United duke u rikthyer pas 12 vitesh në Old Trafford.

Në 292 ndeshjet e tij zyrtare, me Man United ai shënoi 118 gola që e çuan atë në 10 tituj, duke përfshirë tre tituj të Premier League dhe një Champions League.

Për tfiozët e Manchester ka qenë një gëzim i madh ku askush nuk e priste.

Një simbol për një qytet dhe, mbi të gjitha, një makineri golash është rikthyer në Teatrin e Ëndrrave /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Manchester United (@manchesterunited)


Shtuar 27.08.2021 17:54