Çfarë ndeshje, “3 Luanët” nuk dorëzohen dhe barazojnë shpejt shifrat (VIDEO)

Ka zgjatur vetëm 9 minuta avantazhi i Danimarkës teksa Anglia ka barazuar shifrat 1-1 ndaj Danimarkës falë një autogoli të Kjaer. /albeu.com/


Shtuar 7.07.2021 21:43