E ardhmja e Sanchez duket larg Inter-it, anglezët interesohen për të

Alexis Sanchez nuk ka patur minutat e pritura në dispozicion me Interin.

Kiliani ka patur shumë pak minuta me Interin dhe duket se Inzaghi gjithashtu nuk e sheh si një opsion më në formacionin e tij.

32-vjeçari me shumë mundësi do të largohet nga “zikaltërit” që në janar dhe për të ka interesim nga Anglia.

Sipas “BBC” për të është interesuar Everton dhe janë gati ta transferojnë në merkaton e dimrit./albeu.com


Shtuar 24.10.2021 09:22