Douglas Costa i jep fund beqarisë, martohet me bukuroshen braziliane (FOTO+VIDEO)

“E dashura e djeshme dhe gruaja sot”: ky është mesazhi i postuar nga Nathalia Felix për të festuar martesën e saj me Douglas Costa, i cili sapo është huazuar nga Juventus te Gremio.

Braziliani i ka dhënë kështu fund beqarisë pas disa vitesh lidhje me bukuroshen. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NATHÁLIA FELIX (@nathaliafelix)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NATHÁLIA FELIX (@nathaliafelix)


Shtuar 7.06.2021 17:04