Chelsea bënë gati 50 milion euro për lojtarin e Barcelonës

Chelsea është duke këmbëngulur për yllin e Barcelonës,Gavi.

Dje po përflitej se Chelsea ishte i interesuar për djaloshin ndërsa sot klubi anglez ka gati pagesën për të përfituar shërbimet e djaloshit. 17-vjeçari ka një klauzolë prej 50 milion euro dhe tashmë Chelsea pritet të paraqitet tek zyrat e Barcelonës për të bërë pagesën.

“The Sun” shkruan se ditët në vazhdim situata do të jetë më konkrete./h.ll/albeu.com


Shtuar 19.11.2021 14:29