Barcelona mer frymë lirisht, siguron fitoren e parë në Champions (VIDEO)

Barcelona më në fund ka siguruar fitoren e parë në Champions pas dy humbjeve radhazi.

Katalanasit fituan 1-0 ndaj Dinamo Kiev me një gol të Pique në pjesën e parë.

Kjo fitore e ngjit skuadrën e Koeman në vendin e 3 me 3 pikë, 1 pikë më pak se Benfica e vendit të dytë dhe 3 pikë larg kreut që mbahet nga Bayern që ka 6 pikë. /albeu.com/


Shtuar 20.10.2021 20:34