Arsenali triumfon në duelin për Champions ndaj West Ham (VIDEO)

Arsenali ka triumfuar 2-0 ndaj West Ham në duelin për zonën Champions.

Golat u shënuan në pjesën e dytë nga Martinelli 48′ Smith Rowe 87′.

Ndërkohë, me këtë fitore Arsenali ngjitet në vendin e 4 dhe zbret në të 5-stin West Ham. /albeu.com/


Shtuar 15.12.2021 22:56