Alarm i kuq tek Inter, 3 raste pozitive me Covid-19

Inter tashmë bëhet ekipi tjetër i radhës në Seria A që preket nga Covid-19.

Dje zikaltërit kryen teste molekulare për të ditur nëse ka lojtarë të prekur nga virusi apo jo. Pak çaste më parë kanë dalë përgjigjet ku rezultojnë pozitiv 3 lojtarë.

Dzeko, Satriano dha Cordaz janë lojtarët pozitiv tek Inter.

Lojtarët janë të izoluar në shtëpi dhe po ndjekin protokollin e caktuar./ h.ll/albeu.com


Shtuar 31.12.2021 12:22