2 vite e gjysmë tek Real Madrid, nesër mund të luaj “el Clasicon” e parë

Hazard u bashkua me ekipin spanjoll më 7 qershor 2019, por askujt nuk do i besohej se belgu do të luante “el Clasicon” e parë pas 2 vite e gjysmë.

Të dielën Eden rikthehet nga dëmtimi i fundit dhe me Ancelottin ka bërë 3 seanca stërvitore për sfidën e së dielës.

Hazard është në balotazh me Rodrygon për një vend titullari ndaj Barcelonës./albeu.com


Shtuar 23.10.2021 12:41