Zgjedhjet për kryetarin e ri të PD-së, nis votimi në Lezhë (VIDEO)

Ashtu siç ishte njoftuar nga PD, procesi i votimit për zgjedhjen e kryetarit të ri të Partisë Demokratike ka nisur në orën 08:00.

Kandidatët në garë janë ish-kryeministri Sali Berisha dhe ish-kreu i PD-së në Kukës Ibsen Elezi.

Ndërkohë vijnë pamjet e para nga nisja e procesit në Lezhë. /albeu.com