Trejsi Sejdini nuk i lë vend imagjinatës, pozon me bikini

Modelja Trejsi Sejdini di si të magjepsë ndjekësit e saj me foto hot me bikini apo edhe topless.

Ajo  numëron mbi 400 mijë ndjekës në rrjetet sociale. Teksa ende po shijon pushimet luksoze, Trejsi nuk nguron të ndajë me fansat e saj në Instagram foto tejet të nxehta.

Së fundi ajo po pushon në Greqi dhe ka publikuar foto ku shihet me bikini, duke treguar format e saj shpërthyese./albeu.com


Shtuar 19.09.2021 15:30