Në pranga shqiptari i “tmerrshëm”, trokiti në derën e komshies 80 vjeçare dhe tentoi ta përdhunonte

Policia greke ka vene ne pranga nje 61 vjecar shtetas shqiptar me akuzen mgacmim seksual.

Ngjarja ka ndodhur sot ne zonen Gagalanxi ne Athine. Shqiprari ka trokitur ne deren e komshies 80 vjecare shtetase greke dhe ka tentuar te perdhunoje ate.

E moshura greke la bere menjehere denoncim ne polici e cila me pas i ka vene prangat shqiptarit. Po hetohet per zbardhjen e plote te rrethanave te ngjarjes.


Shtuar 24.07.2021 16:15