“Kam background, s’jam kot”, revoltohet Antonela: Për 10 muaj kam arritur këtu, imagjino ku do jem pas 5 vitesh (FOTO LAJM)

Konkurrentja e BBV, Antonela, ka bërë një koment aspak të zakontë në shtëpinë e të famshmëve.

Mbrëmjen e së premtes, Ilir Shaqiri bëri një deklaratë, që nxiti debate të shumta te banorët. Ai u shpreh se në shtëpinë e “Big Brother VIP”, nuk ka shumë artistë.

Më e fundit që është revoltuar ka qenë Antonela, e cila i ka kërkuar Ilir të shpjegojë deklaratën.

Balerini ka thënë se nëse nuk do ishte bërë emisioni “Përputhen”, nuk do ishte e njohur. Ndërsa Antonela nuk ka nguruar dhe ka replikuar menjëherë.

“Nëse unë pas 10 muajsh kam arritur këtu, imagjino ku do arrij unë pas 10 vitesh, kjo do të thotë që unë kam background dhe nuk jam njeri pa lidhje”, tha ajo./albeu.com/


Shtuar 19.12.2021 10:41