“Jemi 1”, Kampioni Ilir Shaqiri reagon për herë të parë pas finales së Big Brother VIP (VIDEO)

Pas reagimit të Donaldit edhe fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP, ka bërë reagimin e tij një natë pas finales.

Iliri thotë se kurrë më parë nuk kishte provuar kaq shumë emocione sa të mos gjejë dot fjalë për të shkruar një post.

“Kurre me pare nuk kisha provuar kaq shume emocion per te shkruajtur nje post dhe ku nuk gjej dot fjale per te pershkruar dimensionin e ketij emocioni qe me dhuruat me votat tuaja.

Ju ndjej njerez te mi dje,sot e mot! Jemi 1 dhe do festojme shume suksese te tjera bashke . Faleminderit nga zemra, Ju Dua”, shkruan Ilir Shaqiri./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilir Shaqiri (@ilir_shaqiri)


Shtuar 19.02.2022 22:03