Aksident masiv në Kashar, përplasen 6 automjete

Një aksident masiv është shënuar mbrëmjen e sotme në Kashat.

Albeu.com mëson se 6 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar por vetëm dëme material.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./Albeu.com/


Shtuar 5.02.2023 19:54