Dhunoi e kanosi bashkëshorten dhe dy djemtë, arrestohen 61 vjeçari në Devoll

Një 61 vjeçar është arrestuar nga policia në Devoll pasi ka ka dhunuar bashkëshorten dhe dy djemtë si dhe i ka kanosur.

Në pranga ka rënë M.Gj, banues në fshatin Baban të Devollit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Korçë, për veprime të mëtejshme.


Shtuar 7.04.2024 14:27