“Berisha ka dalë në takime, i infektuar me Covid”

Roland Bejko ka hedhur akuza të forta për ish-liderin demokrat Sali Berisha, kur tha se pa u shëruar nga Covid 19 ka dalë në takime me demokratët.

Gjatë debatit të sotëm në emisionin “Open”, ai kërkoi që Berisha të tregojë testin, që vërteton se e ka kaluar koronavirusin.

“Që të në e provojë, të na tregojë negativizimin. A e ka certifikatën që është negativ? Ta bëjë publike, sepse sot ka shkuar në Fier dhe Gjirokastër”, tha Bejko.

Shtuar 6.01.2022 23:47

Tags: ,