“Unë ta marr burrin”, video virale e Beatrix Ramosaj që të gjithë po ia nisin Bora Zemanit (VIDEO)

Tashmë që trekëndëshi më i famshëm i shoëbizit, Bora-Donald-Beatrix po iu del edhe nga “frigoriferi i shtëpisë”, ndjekësit kanë filluar gërmimet në profilet e tyre dhe kanë gjetur një video të Beatrix Ramosaj në Instagram që lidhet drejtpërdrejtë me situatën e tanishme.

Beatrixi këndon dhe interpreton me shumë krenari një trend në “Tik Tok” ku thuhet pikërisht:

“Unë ta marr burrin nëse dua”.

Kjo video merr të tjera përmasa sot ku këngëtarja duke se është futur mes marrëdhënies së komplikuar të Borës dhe Donaldit duke e ditur shumë mirë historinë e tyre që ngriti peshë shqiptarët disa javë më parë./albeu.com/


Shtuar 2.12.2021 13:02