U kapën “mat”, Atdheu flet për herë të parë për marrëdhënien me bjonden misterioze (FOTO LAJM)

Ish-konkurrenti i Për’puthen, Atdhe Xharavina u duk se ishte në një lidhje të re dashurie. Të paktën kështu e tregojnë fotot e tij duke u puthur me një vajze bjonde në një nga lokalet e kryeqytetit.

Në fotot e publikuara nga Kryefjala.com, Atedhu duket shumë i afërt me vajzën në fjalë, megjithëse ai nuk e ka pranuar publikisht se është në një lidhje.

Ai sot i ftuar te “Goca dhe Gra” sqaroi situatën:

“Jo nuk është e vërtetë. Vazhdoj të jem single, ajo goca që e kanë kap me foto punon aty te lokali ku punoj unë dhe më pyeti për disa tavolina dhe i tregova. E mua afrua dhe është dukur sikur jemi puth.Kam marrëdhënie pune.”,-tha ai.

Atdheu gjithashtu foli për Antonelën dhe tha se ajo i duhej shtëpisë pasi është tip ngacmues. Ai tregoi se ajo dhe e kishte lajmëruar se do të hynte dhe Atdheu i tha se ëshë e fort dhe mund ta përballonte.

Sipas tij fituesja e padiskutueshme është aktorja Arjola Demiri, të cilën e ka mikeshë prej shumë vitesh.

Kujtojmë se Atdheu në media u përfol gjatë për një lidhje mes tij dhe Bora Zemanit, pasi ai dol inga Për’puthen. Madje ai kishte thënë se dhe vajzën dëshironte ta quante “Nala” njësoj siç është shprehur Bora.

Megjithatë Atedhu i mohoi zërat për një romancë mes tyre kur ishte i ftuar në emisionin “Natë me Aulonën”.


Shtuar 27.11.2021 16:01