“Të rinjë e të pafajshëm”, po sot? Prej vitesh e munguar, rikthehet miqësia mes tyre (FOTO LAJM)

Olti Curri ka publikuar sot një foto me Çiljeta Xhilagën, ku të dy duken shumë të rinj dhe ndryshe, duke tërhequr vëmendjen e shumë ndjekësve.

“Kur ishim të rinj, të pafajshëm dhe vishnim këmishën me kanatjere”, shkruan Olti me humor për veshjen e tij.

Nuk ka një vit fiks se kur është shkrepur fotoja, por ata duken mjaft të vegjël.

Shtuar 5.05.2022 09:34