“Sot shpallet fituesi VIP i Big Brother”, pankarta në selinë blu që po bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)

Protesta e ish-kryeministrit Sali Berisha po vijon në selinë blu. Mbështetësit e tij janë futur me forcë brenda selisë duke shqyer dyert.

Madje, militantët e liderit historik të PD-së janë futur brenda dhe kanë thyer xhamat e derës kryesore.

Mirëpo, krahas situatës së tensionuar, vëmendje ka tërhequr një poster në hyrje të selisë, në të cilin shkruhet: “Sot shpallet fituesi VIP Big Brother”.

Mesa duket protestuesit kanë gjetur një mënyrë interesante për të ironizuar largimi kryedemokratit Lulzim Basha.


Shtuar 8.01.2022 12:39