Sot operon tumorin në kokë, partneri i Adriana Matoshit ka një lutje të fundit (FOTO LAJM)

Adriana Matoshi i nënshtorhet ditën e sotme operimit për për heqjen e tumorit në tru dhe këtë vendosi ta bëjë vetë publike në një postim në Facebook ku tronditi mbarë opinionin publik.

Para se të futet në këtë operacion të rëndësishëm për të, i dashuri i saj, Keith, ka bërë një postim prekës.

Ai ka publikuar një foto të saj në Instastory krahas së cilës ka shkruar: “Zoti është me ty loqka jemi, shihemi së shpejti”.

Urojmë që gjithçka të shkoj mirë dhe Adriana të rikthehet menjëherë në projektet e saj./albeu.com/

 


Shtuar 1.12.2021 10:28