Si asnjëherë, Kejvina poston foton me djalin misterioz në Dubai (FOTO LAJM)

Modelja seksi, Kejvina Kthella një ditë më parë, ka publikuar një fotografi në “Instastory” ku shfaqet përkrah një mashkulli misterioz.

Ajo nuk ka zbuluar se kush mund të jetë personi me të cilin është fotografuar pasi i ka fshehur fytyrën me një emoji.

Çifti ka pozuar në Dubai në një nga restorantet atje teksa i kanë kapur duar njëri-tjetrit.

Kejvina shihet e veshur me një palë xhinse dhe një këmishë me ngjyrë portokalli.

Shtuar 13.05.2021 02:05