Si asnjëherë më parë, Rudina Magjistari bëhet brune dhe surprizon ndjekësit (FOTO LAJM)

Moderatorja shumë e dashur për publikun Rudina Magjistari ka vendosur të ndryshojë pamjen duke u shfaqur brune në emisionin e pasdites që drejton në TV Klan. Rudina e ka bërë këtë ndryshim me rastin e Halloween-it dhe duhet thënë se me flokë të zeza duket kaq ndryshe.

Pamjen e re, moderatorja e ka kombinuar me një fustan të zi dhe ka pozuar në studion e emisionit, të dekoruar frikshëm për “Halloween”.

Sigurisht që për të arritur këtë pamje Rudina ka përdorur një paruke prandaj mos mendoni se nuk do ta shohim më moderatoren me flokë bjondë.


Shtuar 31.10.2021 10:37