Rudina Dembacaj tregon publikisht kë do të votojë nesër (FOTO LAJM)

Që prej lidhjes së saj Mark Frroku dhe publikimeve të pafundme në rrjet krah tij, moderatorja Rudina Dembacaj tashmë njihet edhe si partnere ish-politikani.

Kështu jo pak janë kuriozë të dinë votën e saj ditën e nesërme.

Pak kohë më parë Rudina tha në një bisedë me ndjekësit e saj se ishte votuese gri, kishte një preferencë, por nuk e kishte vendosur se kujt do t’ja bësojë  votën.

Ditën e djeshme ajo është pyetur sërish nga ndjekësit se për kë do të votojë dhe Rudina I është përgjigjur se ka vendosur të votojë Belinda Ballukun./albeu.com/


Shtuar 24.04.2021 14:10