Romeo Veshaj e tradhtoi? Aleksia Peleshi pas ndarjes: I hedh vajin e nxehtë në vesh (FOTO LAJM)

Vajza e ministrit Niko Peleshi, Aleksia, në rrjete sociale identifikohet si e dashura e Romeo Veshaj.

Por vetëm pak kohë më parë ai zbuloi se marrëdhenia e tyre ka marrë fund. Gjithsesi komentet për Romeon e ndjekin në çdo postim të saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në “TikTok” ku pretendon me humor se do ta lejtonte partnerin e saj ta tradhtonte për 1 milion dollar.

“Ai po të tradhton falas, jo për 1 milion dollar”, i shkruan dikush duke iu referuar Romeos dhe Aleksia ia kthen menjëherë:

“Të më kishte tradhtuar njëri mua, jo për 1M po për 1 shishe vaj pikë shumice e kisha shkëmby dhe vajin e kisha nxef dhe ia kisha hedh në vesh”./albeu.com/

Shtuar 15.05.2022 11:46