Romeo bën në trupin e tij tatuazhin dedikuar Heidit (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme banorët e BBV kanë patur mundësinë që të bëjnë një tatuazh të ri në trupin e tyre.

Përmes një zarfi të bardhë të mbërritur në shtëpi, Vëllai i Madh ka lajmëruar se banorët mund të bëjnë një tatuazh dedikuar eksperincës së tyre në këtë format televiziv.

Romeo ka zgjedhur që në krahun e tij të bëjë një ketrush të nervozuar, i cili i dedikohet Heidit.

Pak ditë më parë nëna e Heidit, në mesazhin që nisi përmes “Big Love” e quajti atë me përkëdheli “ketrushe” dhe mesa duket Romeo ka preferuar që këtë dedikim ta ketë në trupin e tij, duke treguar kështu dashurinë për partneren e tij.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 


Shtuar 17.05.2024 11:41

Tags: , ,