Renee është rritur dhe i dërgoi Robert Berishës mesazhin që ia bëri zemrën mal (FOTO LAJM)

Robert Berisha është shumë aktiv në rrjete sociale, ku së fundmi ka ndarë me ndjekësit mesazhin më të ëmbël që ka marrë nga vogëlushja e tij, Renee.

“Të dua shumë babi”, i ka shkruar e bija, një mesazh që padyshim e ka lumturuar shumë këngëtarin.

“Të dua gjithashtu Renee”, ka shkruar ai.

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pasi pranoi se është në një lidhje dashurie me modelen, Laureta Maqedonci.