Reagimi i Kiara Titos pas lajmeve se është shtatzënë dhe pret një vajzë

Prej javësh aludohet se Kiara dhe Luizi do bëhen prindër për herë të parë. Sipas disa burimeve për revistën “Who” thuhet se ditën e djeshme çifti ka organizuar edhe “gender reveal”, ku kanë zbuluar gjininë e bebit që është vajzë.

Vetë çifti duket se ka vendosur mos ta bëjë publik lajmin e ëmbël, duke e mbajtur atë sa më private.

Ditën e sotme moderatorja ka postuar në InstaStory një foto të bashkëshortit të saj duke pirë kafe gjatë kohës kur ka qenë në “BBV”, ndërsa dukej shumë i lumtur.

“Mirëmëngjesi”, ka shkruar Kiara krahas fotos, si një reagim indirekt ndaj lajmeve.


Shtuar 8.11.2023 14:56