Pasi konfirmoi lidhjen, këngëtarja shqiptare fotografohet me futbollistin spanjoll (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë, Eleni Foureira konfirmoi thashethemet se është në një lidhje me Alberto Botia. Këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila jeton në Greqi e ka mbajtur larg vëmendjes së publikut romancën me futbollistin spanjoll, por vendosi të postojë së fundmi disa foto me të, të cilat i shoqëroi me një emoji zemër.

Së fundmi, Eleni është fotografuar gjatë një shëtitjeje në Glyfada me partnerin. Ylli i muzikës pop shfaqej me një look totalisht të thjeshtë, ku pantallonat e zeza dhe bluzën që i nxirrte në pah barkun i kishte kombinuar me një çantë në të njëjtën ngjyrë.

Partneri i saj ndoqi stilin casual, me pantallona të shkurtra sportive, bluzë të zezë dhe atlete të bardha. Çifti, që rrallë bën paraqitje publike së bashku, ecën në rrugët e Athinës, disa ditë pas thashethemeve se janë fejuar dhe po përgatiten për t’i dhënë fund beqarisë.


Shtuar 30.06.2021 10:15