PAMJE nga ceremonia/ Këngëtarja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe njëkohësisht e bija e Shyhrete Behlulit, Engjellushe Salihu i ka dhënë fund beqarisë. Ajo është fejuar me një djalë të quajtur Mërgim Riza, i cili jeton dhe punon në Zvicër.

Ceremonia ishte private dhe pa praninë e kamerave, por gjithsesi disa foto nuk kanë shpëtuar pa u shpërndarë në rrjet.

Engjëllushja ka qenë mjaft active me projektet muzikore ku prej disa vitesh interpreton së bashku me nënën e saj, artisten e mirënjohur, Shyhrete Behluli.

9


Shtuar 20.05.2024 13:59