Orinda Huta me të bijën në bregdet: Kudo me ty, kudo me mua (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur Orinda Huta para disa javësh është bërë nënë për herë të parë.

Dashurinë e madhe që ka për Atarën e vogël, ajo nuk mund ta mbajë vetëm për vete dhe shpesh herë e shpreh dhe në rreje sociale.

Së fundmi ajo ka postuar në Instagram disa foto me vogëlushen, ndërsa po shijojnë një mbëmje shtatori në bregdet.

“Po bëhen thuajse dy muaj që unë nuk shkëputem fare po fare prej teje…e nuk më vjen të largohem nga arome jote..me gjithë lodhjen që po përjetojmë të dyja për t’u futur në rutinë, sërish nuk lodhem së kaluari kohë me ty…vetëm ne të dyja…kudo me mua…kudo me ty. Atara ime. Si i bëhet mi mama???”, shkruan ajo./albeu.com

 

 


Shtuar 6.09.2021 22:52