Nuk munguan as puthjet, Atdheu kapet “mat” me Efin e “Përputhen” (FOTO LAJM)

Atdhe Xharavina është një nga ish-konkurrentët më të përfolur të “Për’puthen” dhe është përfolur gjithnjë për lidhje me vajza të ekranit. Madje për njëfarë kohe ai u përfol edhe për një lidhje me moderatoren Bora Zemani, por të dy e mohuan diçka të tillë.

Atdheu është është sërish në qendër të vëmendjes pasi këtë herë është parë në shoqërinë e një tjetër vajzë. Bëhet fjalë pikërisht për Efin e “Për’puthen.

Kryefjala.com bën me dije se ata janë kapur “mat” teksa shkonin në një dyqan në Tiranë dhe teksa Efi provonte fustane, Atdheu është treguar një zotëri i vërtetë dhe e ka shoqëruar. Dyshja duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin, duke ngritur kështu dyshime se mund të jenë në një lidhje.


Shtuar 20.12.2021 09:30