“Njeri i pështirë e i pafytyrë”, Arjan Konomi shpërthen ndaj Armandit në Përputhen (VIDEO)

Në puntatën e sotme të Përputhen40 ka ndodhur një përplasje e ashpër mes Stelës dhe Armandos, ku ky i fundit e ka ofenduar publikisht.

“unë të çjerr maskën, se ti më ke kërkuar sek”, u shpreh Armando, teksa një situatë e tillë bëri që Stela të largohet nga studio.

Ndërkohë Arjan Konomi nuk u përmbajt ndaj Armandit duke iu kthyer atij si “njeri i pështirë dhe i pafytyrë”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

“Je një njeri i pështirë e i pafytyrë, vetëm një pis e maskara ia bën një femre këtë, duke i thënë këto fjalë.

Edhe sikur të kishte ndodhur vërtetë, nuk mundesh ti t’i thuash këto fjalë duke e kapur në një moment dobësie,” tha Konomi.

Shtuar 2.06.2021 19:06