“Nisi mbarë qershori” – Bora Zemani publikon fotografi nga bregdeti shqiptar

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar, Bora Zemani, ‘ka ndezur’ rrjetet sociale me fotografitë e saj të fundit nga pushimet në bregdetin shqiptar.

Ajo ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj disa çaste relaksi dhe kënaqësie nëpërmet rërës dhe detit të kaltër.

Në fotografitë e publikuara, Bora duket të jetë në një gjendje të shkëlqyer fizike, duke veshur bikini të kuqe që theksojnë edhe më shumë formën e saj të mirë.

Imazhet e saj kanë marrë menjëherë vëmendjen e fansave të cilët kanë nxitur të komentojnë dhe të lëvdojnë pamjen e moderatores.

“Nisi mbarë qershori” – Ishte mbishkrimi që Bora kishte mbi këto fotografi.


Shtuar 3.06.2024 14:57