Nga largësia, Ardit Gjebrea emocionon me urimin për të birin (FOTO LAJM)

Sot në familjen e producentit të njohur Ardit Gjebrea është një ditë e veçantë.

Djali i tij, Joni feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim publikisht nga i ati.

Ky i fundit ka publikuar në Instagram një foto, ku shihen duke biseduar me kamera e gjithë familja, pasi Joni jeton prej kohësh në SHBA. Ndërkohë vihet re që Anna me mami Anilën të përqafuara teksa përshëndesin djalin e familjes.

Nga ana tjetër, Arditi ka shkruar krahas portretit familjarë disa fjalë vërtetë të ndjera: “Happy birthday @jongjebrea_ E bekuar qoftë çdo ditë e jetës tënde!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

Shtuar 18.05.2021 14:08