Në ditëlindjen e gjyshes, Olta Gixhari e qerasi djalin me raki (FOTO LAJM)

Sigurisht që ai nuk e ka kthyer gotën, ama provën e parë të rakisë i biri i Olta Gixharit e ka bërë me mamanë e saj. Dhe në raste të tilla lëshohet çik dora, sepse mami i Oltës ka patur ditëlindjen. Në foton e postuar në Instagram, aktorja e njohur që jeton në Spanjë shkruan: “Gëzuar ditëlindjen nëna. Të duan shumë. Rakinë për herë të parë e provova me ty. Me fund”.

Edhe në këtë foto, Olta është kujdesur mos të ba tregojë shumë nga portreti i të birit, ndërsa këto kohë ajo duket tërësisht e përkushtuar ndaj mëmësisë.


Shtuar 5.10.2021 15:58